Protokół
z obrad komisji artystycznej oceniającej prace, które wpłynęły na konkurs pt: „ Bohaterom Sandomierszczyzny w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości” organizowany przez ZSTiO w Sandomierzu w ramach VI edycji konkursu międzyszkolnego ,,Sandomierszczyzna moja mała Ojczyzna,”.
W dniu 23 maja 2018 r. Komisja w składzie:
-
Cezary Łutowicz- artysta, złotnik, projektant
-
Jurij Sulimow – artysta, malarz
-
Katarzyna Pisarczyk - Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych
-
Roland Parole – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Sandomierzu,
-
Ewelina Orłowska – przedstawiciel Muzeum Okręgowego w Sandomierzu,
-
Wojciech Dumin – Dyrektor Sandomierskiego Centrum Kultury
po zapoznaniu się z przedstawionymi pracami oceniła i dokonała wyboru najlepszych prac w poszczególnych kategoriach.
Na konkurs wpłynęło ogółem 103 prac w dwóch kategoriach:
- kategoria plastyczna – 55
- kategoria fotografii – 48
KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE
Szkoła podstawowa
I miejsce – Praca numer 7 (14 głosów); Oliwia Leja , szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, Opiekun: Ewa Skrzypek
II miejsce – Praca nr 10 (12 głosów) ; Oskar Kaczanowski, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gieraszowicach, Opiekun: Małgorzata Pietrzyk
III miejsce – Praca nr 15 ( 10 głosów); Milena Ziarno, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie, Opiekun: Anna Tyban
Wyróżnienie – prace nr 1, Anna Malczyk, Szkoła Podstawowa w Nawodzicach, Opiekun: Jolanta Bieniek,
17, Dawid Uba, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie, Opiekun: Anna Tyban
21, Maja Mikus, Publiczna szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łążku, Opiekun: Beata Misiak
11. Maja Mroczek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrazowie, Opiekun: Małgorzata Kolasińska
Odziały gimnazjalne
I miejsce – Praca nr 8 (11 głosów); Anna Miczko, Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi w Sandomierzu, Opiekun: Agata Frydryk
II miejsce – Praca nr 4 (10 głosów) Aleksandra Drypa, Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami gimnazjalnymi w Sandomierzu, Opiekun: Roman Safin
III miejsce – Praca nr 3 (9 głosów) Karolina Chodurska, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Darominie, Opiekun: Dorota Leja
Wyróżnienie – praca nr 15, Michał Sowiński, Publiczne Gimnazjum w Dwikozach, Opiekun: Renata Woźniak
14, Olga Mazur Publiczne Gimnazjum w Dwikozach, Opiekun: Renata Woźniak
12. Olga Szymańska, Zespół Placówek Oświatowych w Koprzywnicy, Opiekun: Marzanna Urbańska
Szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce – Praca nr 13 (17 głosów) Karolina Niezgoda, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg
II miejsce – Praca nr 8 (12 głosów) , Joanna Bartosik, II Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w Sandomierzu, Opiekun: Beata Ryńska
III miejsce – Praca nr 3 ( 5 głosów), Monika Kwiatkowska, Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu, Opiekun: Zuzanna Gradzińska
Wyróżnienie – Praca nr 15, Martyna Guźla, Zespół Szkół Technicznych i Ogółnokształcących w Sandomierzu, Opiekun: Grażyna Chmiel
i nr 4 Katarzyna Dziama, Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu, Opiekun: Zuzanna Gradzińska
KATEGORIA – FOTOGRAFIA
Szkoła podstawowa
I miejsce – praca nr 3 (12 głosów) Maria Okoń, Szkoła Podstawowa w Świniarach Starych, Opiekun: Iwona Kaczanowska - Mikołajko
II miejsce – ex equo praca nr 2, Aleksandra Bogdańska, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie, Opiekun: Iwona Stolińska i 11 (10 głosów) Weronika Kurzępa, szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie, opiekun: Damian Jędrycha
III miejsce – nie przyznano.
Odziały gimnazjalne
I miejsce – Praca nr 3 (16 głosów) , Bartłomiej Stylski, Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami gimnazjalnymi w Sandomierzu, Opiekun: Roman Safin
II miejsce – Praca nr 1 ( 6 głosów) Paulina Gołąbek, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjanymi w Darominie, Opiekun: Dorota Leja
III miejsce – Praca nr 2 ( 5 głosów) Bartłomiej Stylski, Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami gimnazjalnymi w Sandomierzu, Opiekun: Roman Safin
Wyróżnienie – praca nr 4. Wiktoria Rzepka, PSP w Łoniowie z oddziałami gimnazjalnymi, Opiekun: Renata Mazurkiewicz
Szkoła ponadgimnazjalna
I miejsce – Praca nr 16 (głosów 15) Małgorzata Wudz, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg
II miejsce – ex equo Praca nr 8, Aleksandra Gaweł, II Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w Sandomierzu, Opiekun: Beata Ryńska i 21 (po 8 głosów) , Klaudia Bednarska Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg
III miejsce – nie przyznano,
Wyróżnienie – prace nr 12, Weronika Surowców, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg 23, Karolina Musiał, Hubert Pikor Zespół Szkół Technicznych i Ogółnokształcących w Sandomierzu, Opiekun: Grażyna Chmiel, Wiesław Łomża
6, Katarzyna Tomala, II Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w Sandomierzu, Opiekun: Beata Ryńska
20 Aleksandra Kubicka, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg
Protokół podpisali:
………………………………………….
…………………………………………….
……………………………………………….
………………………………………………….
……………………………………………………
…………………………………………………….
………………………………………………………
…………………………………………………….