Strona główna

logo

Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

Aktualności

"Czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała."

Richard Steele

 

W tym roku szkolnym po raz pierwszy włączyliśmy się w Ogólnopolską akcję bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Celem akcji była m.in. promocja czytelnictwa i zachęcenie uczniów do sięgania po książkę tak często jak to możliwe, w każdej sytuacji i każdym miejscu. 

Tegoroczna akcja „Sprzątanie świata” została połączona ze świętem „Dnia drzewa”. Hasło przewodnie akcji brzmiało: „Myślę, więc nie śmiecę” . Uczniowie klasy 2 MF5 i 2 IB5 ZSTiO w Sandomierzu pod opieką nauczycieli Pani Anny Tutak, Pana Sebastiana Sieronia dokładnie posprzątali najbliższą okolicę wokół szkoły. Klasy pierwsze pod opieką Pani Renaty Dębickiej na terenie szkoły posadziły pamiątkowe drzewka, którymi będą opiekować się do momentu ukończenia szkoły.

13 października 2021 roku odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu reprezentować będzie Jakub Czerniawski - uczeń klasy III Technikum Informatycznego, znany nam wszystkim społecznik i dusza towarzystwa. Trzymamy kciuki.mlodziezowa rada miasta

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja