Zdobywanie Doświadczeń Branżowych na Półwyspie Iberyjskim

logo

Hiszpania z żalem pożegnała 16 uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych, którzy przez trzy tygodnie zdobywali nowe doświadczenia zawodowe u hiszpańskich pracodawców. We współpracy z firmą EUROPROYECTOS nasi stażyści mogli zdobyć nowe umiejętności zawodowe, zwiększyć kompetencje językowe oraz podnieść własną samoocenęzdj 1 n

zdj 2 n

zdj 3 n

zdj 4 n

Uzupełnieniem wyjazdu były wycieczki fakultatywne po Maladze, do Grenady, Setenil de las Bodegas, Rondy oraz Cordoby. Uczniom bardzo podobały się andaluzyjskie krajobrazy, z zaciekawieniem przyglądali się tutejszym budowlom, zabytkom, poznawali tutejsze smaki'

zdj 5 n

zdj 6 n

zdj 7 n

zdj 8 n

 

Z pewnością ten wyjazd długo pozostanie w pamięci uczniów, którzy w najbliższej przyszłości wykorzystają zdobyte umiejętności

zdj 9 n

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja