Aktualności

logo

W poniedziałek uczniowie nie przychodzą do szkoły-wszystkie zajęcia w formie zdalnej .

Od poniedziałku tj. od 26. 10 wszystkie zajęcia wynikające z tygodniowego planu zajęć będą realizowane w formie zdalnej w tym zajęcia praktyczne pod warunkiem, że treści zawarte w podstawie programowej dla poszczególnych zawodów da się realizować za pomocą zdalnych technik uczenia. Oznacza to, że póki co realizujemy od poniedziałku zajęcia wg. ,,starego planu,,. W poniedziałek na godz. 9.00 zapowiedziano kolejne spotkanie z Kuratorem gdzie będą podane szczegóły w sprawie dalszej organizacji nauczania.

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL KOM. 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja