Aktualności

logo

                 12 września uczniowie klasy I technik usług fryzjerskich i I technik robót wykończeniowych wybrali się w Góry Pieprzowe pod opieką pani Agnieszki Tarkowskiej i pana Kazimierza Nalepy, by z bliska przyjrzeć się urokliwemu rezerwatowi przyrody, słynnego z niepowtarzalnych gatunków roślin i pięknych widoków.

Oprócz walorów krajoznawczych wycieczka miała charakter integracyjny -bliższe poznanie się uczniów w nowych klasach i sprawdzenie kondycji fizycznej ?. Wspólna konsumpcja pizzy dodała uczniom i nauczycielom siły do chodzenia po sandomierskich górach i wąwozach

 
image1 n
image2 n
image3 n

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL KOM. 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja