Aktualności

logo

      Kolejny sukces mechaników!

         Po raz czwarty uczniowie branży mechanicznej brali udział w eliminacjach do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik, a po raz drugi z rzędu zakwalifikowali się do finałów tej prestiżowej imprezy. W półfinałach uplasowali się ex aequo na 5 pozycji z 30 drużyn zakwalifikowanych. To aż o 21 pozycji lepiej, niż w roku ubiegłym. W półfinałach startowały 893 dwuosobowe drużyny z całej Polski, a nasza zajęła 5 miejsce, uzyskując 26 na 30 możliwych punktów. Finalistami naszej drużyny są: Maciej Kwasek oraz Fryderyk Libor z klasy 4TPS.

        W półfinale startowało 5 drużyn z naszej szkoły: 1. Bidas Bartłomiej oraz Kapała Wojciech (4TPS), 2. Łysuniek Maksymilian oraz Czartoszewski Karol (4TPS), 3. Kwasek Maciej oraz Libor Fryderyk (4TPS), 4. Gołębiowski Jakub oraz Chmiel Mateusz, 5. Jeż Damian oraz Pawłowski Arnold (2TPS)

Opiekunami drużyn byli: Marcin Sadkowski oraz Tomasz Wnuk

Gratulujemy uzyskanego rezultatu i życzymy zajęcia najwyższego miejsca w finale na arenie Międzynarodowych Targów Motor Show w Poznaniu.

Marcin Sadkowski

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL KOM. 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja