Listy rekrutacji ostatecznej
II ETAP – REKRUTACJA OSTATECZNA
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w praktykach zagranicznych
Hiszpania – 27.01-14.02.2020r.
GRUPA III - MECHANICZNA
Lista główna
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLASA |
ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW |
Cichocki Bartłomiej Jerzy |
IV |
256 |
|
Przywara Mikołaj |
I |
252,8 |
|
Kominek Krzysztof |
II B |
245 |
|
Wroński Dawid |
I |
243,2 |
|
Miedziak Patryk |
IV |
235,2 |
|
Woliński Konrad |
II |
226,4 |
|
Łukawski Arkadiusz Marek |
II |
222,6 |
|
Kowalski Patryk |
II |
209 |
|
Janda Karol Mateusz |
IV |
209 |
|
Dzieciuch Paweł |
II B |
208,6 |
|
Kępa Karol Jakub |
I |
201,6 |
|
Zieliński Adam Piotr |
III |
192,4 |
|
Krakowiak Norbert |
II |
172 |
|
Mendala Filip Tomasz |
I |
171,8 |
|
Cichoń Kamil |
II B |
164,8 |
|
Jankowski Jakub Wiesław |
II B |
158,6 |
Lista rezerwowa
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLASA |
ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW |
|
1. |
Łukasiewicz Mateusz Stanisław |
II |
157,8 |
|
2. |
Krawczyński Eryk |
II |
156 |
|
3. |
Plewiński Krystian Paweł |
III |
154,2 |
|
4. |
Fulara Kacper |
I |
132,2 |
|
5. |
Tymoszuk Sebastian |
III |
103 |
N |
6. |
Skrok Damian |
IV |
100 |
N |
7. |
Kucwaj Dawid |
IV |
77 |
N |
8. |
Gaweł Patryk |
II |
59 |
N |
I, II, III, IV – klasy Technikum nr 3 – technik pojazdów samochodowych
II B – Branżowa Szkoła I stopnia – mechanik pojazdów samochodowych
N – uczniowie nie zgłosili się na egzamin z języka angielskiego branżowego
II ETAP – REKRUTACJA OSTATECZNA
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w praktykach zagranicznych
Hiszpania – 03.02-21.02.2020r.
GRUPA IV - BUDOWLANA
Lista główna
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLASA |
ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW |
Śmigała Jakub |
II |
277 |
|
Granica Patryk Jan |
IV |
255,5 |
|
Kuraś Konrad Mateusz |
II |
241,25 |
|
Orawiec Natalia Agata |
I |
234 |
|
Kocel Bartłomiej |
II |
232,5 |
|
Kowalski Krystian |
III B |
225 |
|
Kruk Gabriel |
II |
224 |
|
Sitarski Grzegorz |
IV |
222,5 |
|
Stąpór Krzysztof Wiktor |
IV |
206 |
|
Cieśla Łukasz |
III B |
201 |
|
Marek Michał |
III B |
194 |
|
Ura Arkadiusz Paweł |
III |
162 |
|
Chojnacki Michał |
II B |
157,5 |
|
Szałaj Milena |
I |
148,5 |
|
Bryła Marcin Adam |
IV |
130 |
Lista rezerwowa
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLASA |
ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW |
|
1. |
Osowski Sebastian Mateusz |
II B |
163 |
N |
2. |
Włoch Marcin |
III B |
157 |
N |
3. |
Lesiak Weronika |
I |
150 |
N |
4. |
Bernacki Przemysław |
III B |
143 |
N |
5. |
Smoliński Jakub |
III B |
136 |
N |
6. |
Kwiatek Jakub |
IV |
116 |
N |
7. |
Stąporowska Patrycja |
I |
110 |
N |
8. |
Luciak Wiktoria Małgorzata |
I |
90 |
N |
9. |
Dąda Michał |
II |
75 |
N |
I, II, III, IV – klasy Technikum nr 3 – technik budownictwa, technik robót wykończeniowych w budownictwie
II B, III B – Branżowa Szkoła I stopnia – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
N – uczniowie nie zgłosili się na egzamin z języka angielskiego branżowego